Mayıs 2021 – Kova Burcu

11 Mayıs Boğa Yeniayı ise sizlerin 4. evinde gerçekleşti. Yaşadığınız yer, konfor alanınız, beraber yaşadığınız kişilerle ilgili konularda bir takım kararlar almak söz konusu. Ailenizle ilgili destekler, yeni başlangıçlar, aile hayatınızla ilgili karmaşıklığın çözüme gitmesi için aksiyona geçmeniz görülecektir. Taşınmak, evlenme kararı veya boşanma kararı da alabilirsiniz.

14 Mayıs Jüpiter’in balık burcuna geçişi ise 2. evinizde meydana geliyor. Mal mülk, paralar, manevi değerlerde genişleme. Maddi kazanımlarınızda ciddi artış, kapatmak istediğiniz borçların bir anda çözüme gelişi mevcut. Çözümsel ve iyimser bir sürü maddi fırsatla karşı karşıya geleceksiniz. Harcamalarınıza ekstra dikkat edin ve biraz hesaplı olun bu fırsatlar uzun vadeli olmayabilir. İşlerinizin önünü arkasını iyi hesaplayın.

26 Mayıs Ay tutulması ise 11. evinizde meydana geliyor. Hayalleriniz, arkadaşlarınız, etkinlikler, organizasyonlarla ilgili büyük gündemlere hazır olun. Kariyerinizde bazı değişimler ve dönüşümleri getirecektir bu tutulma. Hayattan beklentilerinizin ciddi değiştiği ve arkadaşlarınızın çoğunda değişime doğru gittiğiniz bir süreci gösteriyor gökyüzü. (Tutulma etkileri – + 3 aydır ama tutulma sonrası gündemler daha da belirginleşecektir)

30 Mayısta başlayacak olan Merkür retrosu sizlerin 5.evinizde oluşu; gönül meselelerinizde bir karmaşa, eski flörtlerinizle sohbet etme isteğiniz veya onlardan gelen iletişim kurma isteklerinin artacağını gösteriyor. Retroda sürüncemede kalan konuşmadığınız konular masaya yatırılacak. Retro bitene kadar şans oyunlarına veya bir takım spekülatif yatırımlara da yönelmemeye çalışın, yanılma payınız yüksek olacak. Yeni ilişkiye başlamak isteyenler lütfen 26 Haziran sonrasına bırakın. Sevgiler