Şubat 2021 – Kova Burcu

11 Şubat Yeniayından tam 1 hafta öncesinde yakın çevreniz, kardeşleriniz ile ilgili karışıklıklar yaşanmış olabilir. Hatta varsa sözleşmeler, eğitim ve seyahat konuları da. Önemli konularda büyük sorumluluklar var kovalar. Aşk ve parada da darlanma olabilir ama pat diye her şey açılcak. Ve yeniaydan 1 hafta sonrasında da bu karışıklıklar devam ediyor olacak. Yeni ay sizin burcunuzda ve sizi ilgilendiren hemen hemen her konu ile ilgili fırsatlar veriyor. Dışardan nasıl göründüğünüzden, imajınıza kadar yenilik var. Belki bir statu, unvan olabilir kendiniz için. Sizler bir anda patlama yapacak gibi duruyorsunuz iyi yöne. Yükselen kovalar sizden çok umutluyum. Güzel bir ortaklık, güzel iş de gelebilir, varsa eş partner onlarında hayatında değişik güzellikler olabilir.

17 Şubattaki Saturn Uranus karesi sizlerin 1. ve 4. ev konularınızı etkileşime sokacak etkileri başlamıştır ve artarak devamı da gelecek. Köşe evlerden etki alan çok sert bir açı bütün gezegenler sizdeyken hemde. Kritik ve sağlam dönüşüm var. Beklenmedik süpriz şekilde şok edici şeyler yaşayabilirsiniz aileden gelen beraber yaşadıklarınızdan gelişmeler gundemler var. Güven içinde çok hissetmiyor gibisiniz. 1. evinizde bulunan saturn size ciddi sağlam adımlar attırırken beraber yaşadığınız kişilerle aile ev yaşadığınız yer ile ilgili değişiklikler gündemlerle savaşıyorsunuz. Aman bu kadar gezegen sizinleyken size bir şey olmaz korkmayın. Her şeyinizle imajınıza kadar değişiyorsunuz işte:)

27 Şubat Başak dolunayı ise sizlerin 8. Evde oluyor, varsa ortaktan veya eşten gelen para konuları ile ilgili kararlar, psikolojik sağlığınızla ilgili kararlar. Büyük paralar evi ve kriz evi oraları didik didik düzenliyorsunuz sonunda. 🌟