Nisan 2021 – Kova Burcu

12 Nisan Koç Yeniayı ise sizlerin 3. evinizde gerçekleşiyor. Yakın çevrenizle ilgili bir yenilenme veya akrabalar, kardeşler, yakın arkadaşlarla rekabet duygusunu hissedebilirsiniz. Burada Koç eğitimler, sözleşmelerle ilgili de sizlere gelişme yaşatacaktır.

14 Nisanda Venüs’ün Boğa ve 20 Nisanda Güneşin Boğa burcuna geçmesiyle(4. eviniz) artık gündemleriniz belirgin şekilde yaşadığınız yer olacak. Odağınız aile, beraber yaşadığınız kişiler olacaktır. Ya onların gündemleri sizi meşgul edecek yada siz taşınma, tadilat, dekorasyon işleri vb durumlardan ötürü daha çok hanenizle ilgilenme durumunda kalacaksınız.

24 Nisanda Marsın Yengeç burcuna geçmesi sizlerin 6.evinizde meydana geliyor. Sağlığınızla mücadele etmek zorunda olduğunuz bir süreç başlıyor. Biraz daha sağlığınıza özen gösterin bu dönem. Daha düzgün bir beslenme ile daha kolay Mars yengec sürecini atlatabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili de bir mücadeleniz olacaktır eğer işiniz varsa. İşi olmayanlar işe girebilir. İş arkadaşları ile ilgili de tartışmalar yaşanabilir.

27 Nisandaki Akrep dolunayı ise sizlerin 10. evinde meydana geliyor. Oldukça sert olan bu dolunay sizlerin direk kariyeriniz ve toplumsal imajınızla ilgili bir yüzleşme yaptıracak. Belki bir evlilik kararının kesin süretle alınması veya boşanma da görülebilir. Cunku statünüz hakkında sağlam bir karar alınıyor. Terfi veya işi bırakmada yaşanabilir. Alacağınız kararlar şimdiden hayırlı olsun. Sevgiler