Mart 2021 – Oğlak 2021

4 Marttaki Marsın İkizler burcuna geçişi 6. evinizde ve 23 Nisana kadar etkiler devam. Yani iş konuları ile ilgili yoğun bir dönem gözüküyor. Sağlık için ve forma girmek için de Mars çok destekleyici diyete girmek isteyenlerin bilgisi olsun. Gökyüzü özellikle iş konularında bazı detayları gözünüze iliştiriyor. Para kazanmak için doğru bir dönem. İş alanını duzenlemek, yeni bir işe girmek, iş konusunda hareket için çok doğru dönem değerlendirin. Çalışma arkadaşlarınız varsa sözel münakaşalara girmemeye dikkat edin. İş arkadaşlarıyla iletişim çok hızlanıyor bu dönem. Direk rutin hayatınız hızlanıyor hatta.

13 Mart Yeniayı ise 3. evinizde gerçekleşiyor. Düşüncelere bir ışık doğuyor. Yakın çevreniz ile doğru kararlar ve fikir alışverişlerini deneyimleyeceksiniz. Başlayacağınız bir eğitim bir anda meslek haline kısa zamanda dönüşebilir. Kararlarınız bu yeni ay ile netleşecek, yeni gelir alanları düzenlemek için hislerinizi dinleyin. Sizin için öylesine atılmış bir adım ileri vadede güzel sonuçlar doğurabilir.

21 Martta Güneşin Koç burcuna geçişi sizlerin 4. evinde meydana geliyor. Beraber yaşadığınız kişiler, aile, yuva alanlarında hareketlilik var. Dikkat odak biraz hane içine kayıyor. Belki taşınma, ev içinde dekoratif düzenleme gündemleri görülebilir. Yaşanan kişilerden destekler de gelebilir.

28 Marttaki Dolunay ise 10. evinizde. Kariyer konularınızla ilgili bir dönemi kapatıp daha hoş bir ilerleyişe merhaba diyorsunuz. Mart ayı sizin için ev ve kariyer arasında sıkışıp kalınmış gözüküyor aslında. Her kafadan çıkan ses sizi yorsa da artık bu konularda bir denge bulmak için bir sistem geliştirmek istiyorsunuz. Kariyer veya insanlara karşı duruşunuz ile ilgili oturtmak istediğiniz sistem ile ilgili kararlar mevcut. Başkaları oğlakları çok yoruyor. Bu terazi dolunayı sizi çok kararlı yapacak. Sevgiler