Mayıs 2021 – Oğlaklar Burcu

11 Mayıs Boğa Yeniayı ise sizlerin 5. evinde gerçekleşti. Yeni aşklar, yeni heyecanlar, şanslar, yeni hobiler söz konusu. Eğlenmek için güçlü dönüşümler, varsa çocuk haberi bekleyenler için hamilelikler söz konusu olabilir. Sevgilisi ile sorun yaşayanlar için guzel uzlaşmalar yaşanabilir ve gelecek adına guzel kararlar alınabilir.

14 Mayıs Jüpiter’in balık burcuna geçişi ise 3. evinizde meydana geliyor. Kardeşler, yakın arkadaşlar, komşulardan destekler. İletişimler süper. Anlıyor ve anlaşılıyorsunuz. Guzel kontratlar, sözleşmelerle ilgili gelişmeler. Sorunlu iletişimleri düzeltme fırsatları mevcut Sosyal medyada yükseliş de görülebilir e ticaret yapanlar varsa… Öğrenciyseniz öğrenim hayatınızda kolay öğrenme süreci başlıyor.

26 Mayıs Ay tutulması ise 12. evinizde meydana geliyor.
Sağlığınızla ilgili bazı koşullar tetikleniyor. Korktuğunuz şeyler, takıntılarınız, zorlandığınız konularla yüzleşmeler, depresifleşme görülebilir. Bazı düşmanlıklar ortaya çıkıp aydınlanabilir. Kariyerinizle ilgili bazı dönüşmeler de yaşanabilir.(Tutulma etkileri – + 3 aydır ama tutulma sonrası gündemler daha da belirginleşecektir)

30 Mayısta başlayacak olan Merkür retrosu sizlerin 6.evinizde oluşu; iş hayatınızda bazı aksaklıklar, rutinlerinizde bozulmalar, iş arkadaşlarınızla bazı anlaşmazlıklar görülebilir. Yarım kalan işlerinizi muhakkak tamamlamanızı istiyor gökyüzü. Yazışmalarınızı iş konusunda ekstra dikkat etmeniz gerekiyor bu retro sürecinde. Bu dönem çok daha yorucu olacak çalışma hayatınız, sağlığınızı da gözden geçirdiğiniz bir döneme gireceksiniz. Yeni iş anlaşmalarınızı lütfen 26 Haziran sonrasına bırakın. Sevgiler🌸🌙