Ocak 2021 – Oğlak Burcu

Dolunay 8. evinizde gerçekleşecek; büyük paralarla ilgili gundemler, varsa borçlarla ilgili kapanış, hatta estetiksel güzelleşmelerle ilgili gündemleriniz olabilir ve güçlü dönüşümler gözüküyor. Para mıknatısı olmaya musaitsiniz o yüzden aklınızı kullanın. Ama cok da para için riske girmeyin cunku 5. evinizden bir Uranus karesi de var suan. Yani orası riske girmek için çok çok da müsait olmadığınızı söylüyor. Evet şansınız var da tamam da uçmayın yani. Sonradan ben niye bu kadar harcama yaptım ki diyebilirsiniz pişman olabilirsiniz, cunku harcamak için bu sefer fırsat var ve boşa harcama yapmaya riske girecek gücünüzde 🙂 yapmayın pişman olursunuz harcamalara dikkat.

Güneş Jüpiter kavusumu ise sizlerin 2. evinde gerçekleşiyor. Para konularında da bereketi tekrar gösteriyor bu güzel açı. Maddi olarak artışlar olurken , manevi olarak da yeteneklerinizde bir parlayış gerçekliyor.

Venüs Pluto kavusumu sizlerin 1. evinizde meydana geliyor. Ooo manüplasyonlar bu aralar asıl sizden sorulur. Çok güçlüsünüz yaa ve asla boyun eğmiyorsunuz harika. Dış görünüş olarak da etkiliyorsunuz herkesi , bu açı ile karizmatik, vamp ,seksi gorunenlerdensiniz ocağı kapatıp şubata girerken:) Ve içinizde güçlü tutkular içinizde barındırırken güçlü dönüşümler geçirenlerdensiniz👌 Sevgiler🤍 #oğlaklar #yükselenoğlaklar