Nisan 2021 – Oğlak Burcu

12 Nisan Koç Yeniayı ise sizlerin 4. evinizde gerçekleşiyor. Aileniz, beraber yaşadığınız kişilerle ilgili cesur kararlar alınıyor. Belki bir yuva kurma belki taşınma gündemleriniz söz konusu olabilir. Belki evlilik gündemi oluşabilir.

14 Nisanda Venüs’ün Boğa ve 20 Nisanda Güneşin Boğa burcuna geçmesiyle(5. eviniz) artık gündemleriniz belirgin şekilde aşk olacak. Gündemleriniz yetenekleriniz ve varsa çocuklarınız üzerine de olabilir. Aşk hayatınızda huzur arayacaksınız ve eminim ki Venüs’ün desteği ile de bulacaksınız.

24 Nisanda Marsın Yengeç burcuna geçmesi sizlerin 7.evinizde meydana geliyor. Her türlü ikili ilişkinizde rekabet duygularına dikkat. 7. Ev karşımızdaki kişileri ifade ettiğinde muhattap olduğunuz kişiler bu marsın yengec seyrinden sonra daha öfkeli olmaya musait olacaktır. Sinirlerinizi bozmamaya daha anlayışlı olmaya gayret gösterin.

27 Nisandaki Akrep dolunayı ise sizlerin 11. evinde meydana geliyor. Oldukça sert olan bu dolunay sizlerin direk sosyal çevreniz ilgili keskin ve derinlemesine bir yüzleşme yaptıracak. Dost bildiklerinizi eleme vakti gelebilir. Arkadaş çevrenizde kim size faydalı kim gereksiz sağlam bir analiz olacak. Ve gelecekle ilgili hayallerinizde sağlam şekilde ne istediğinize karar vereceksiniz. Kolay gelsin sevgiler