Nisan 2021 – Terazi Burcu

12 Nisan Koç Yeniayı ise sizlerin 7. evinizde gerçekleşiyor. Ah canım teraziler kimler dost kimler düşman aydınlanma zamanı. Bir kiron orada sizi karşınızdaki insanlar bu dönem çıldırtabilir. 7.ev ne demekti her türlü ikili ilişkilerimiz, sözleşmeler, varsa davalar ve tabiki aşk ilişkilerimizi de gösterir. Koç yeni ayı farkındalık yaratacağı gibi güzel yeniliklerde verecektir. Yeni bir ilişki veya eskiden gelme bir ilişkinin toparlanma sürecine işaret edebilir. Koç yeni ayı agresifliği verdiği gibi şifayı da verecektir. Evlilik gündeminiz aniden olabilir cunku gökyüzü zaten terazileri aile kurmaları için bu aralar destekliyor. Aşk evinizde hali hazırda hali saturn var ilişkilerden yana sizi sınamaya devam ediyor. Sabır ederseniz evlilikle veya guzel bir sevgili ile ödül veririm diyor.

14 Nisanda Venüs’ün Boğa ve 20 Nisanda Güneşin Boğa burcuna geçmesiyle(8. eviniz) artık gündemleriniz belirgin şekilde psikolojik sağlığınız, büyük kazançlar veya estetiksel güzelleşmeler olacak. Boğa huzur demek olduğundan psikolojik sağlığınızda bir iyi hissetmek ve Venüs de orada boğada guzel estetiksel müdahaleler verebilir. Yalnız orada borca harca girmemeye dikkat edin. Boğa zaten para demek ve zaten büyük paralar evinde gündem var aman dikkatli olun.

24 Nisanda Marsın Yengeç burcuna geçmesi sizlerin 10.evinizde meydana geliyor. Kariyerinizde rekabet, toplumsal imajınızda bir hareketlilik söz konusu olacak. İş hayatınızda kavgalara girmemeye özen gösterin.

27 Nisandaki Akrep dolunayı sizlerin 2. evinde meydana geliyor. Oldukça sert olan bu dolunay sizlerin sürüncemede kalan maddi konularınıza ışık tutacak. Keyifli oldugu söylenemez. Borçlar, maddi durumları planlamak ve analizleme derdindesiniz. Kolay gelsin🙏🌹