Mart 2021 – Terazi Burcu

4 Marttaki Marsın İkizler burcuna geçişi sizlerin 9. ev konularınız aktif ve 23 Nisana kadar etkiler devam.
Sosyal medya, basın yayın, internet, yurtdışı, hukuksal konular, üniversite konularından gündemleriniz neyse kendinizi ortaya koymak, ne istediğinizi farkedip harekete geçmek için uygun bir dönemdesiniz. İnternetten tanınma hayalini olanlar adım atabilir harekete geçmelidir. Yeteneklerin üzerine düşmek akabinde bunun ödülünü almak. Düşüncelerinizi cesurca ortaya koyabilirsiniz. Kuzey ay düğümü de orada olduğundan geleceğinizle ilgili adım atmanıza yardımcı olacaktır.

13 Mart Yeniayı ise 6. evinizde gerçekleşiyor. İş hayatındaki karmaşıklıklar için hakkını arayanlarda güzel sonuçlar gelecektir. Sağlık, gündelik rutinlerde şifalanma ve bir yenilik enerjisi mevcut. Beraber çalıştığınız arkadaşlarınızdan gelecek desteklerinizi görmeye çalışın. Hobisel başlanılan bir şey mesleğe dönüşedebilir bir anda. Sağlık konusunda da arka plana attığınız konuları şifalandırmak için harika bir dönem. İş ortamınız bir anda değişebilir, gündelik alışkanlıklarınız dönüşebilir.

21 Martta Güneşin Koç burcuna geçişi sizlerin 7. evinde meydana geliyor. Yani ikili ilişkileriniz. Zaten 5. evinizde Jüpiter olduğundan aşkta bir bereketiniz mevcut ve Güneşin koça geçişi bu gündemleri daha da arttıracak. Karşınızdaki kişiler heyecanlı atılımcı ama sizde de böyle bir durumlar var içten içe. Harekete geçmek istiyor karşı taraf. Biraz daha analizlemeye çalışın. Saturnde aşktan yana sizi zaten sınıyor. Aşka fazla zaman ayırıp iş anlaşmalarınız için yeteneklerinize ekstra yönelmeyi de unutmayın.

28 Marttaki Terazi Dolunayı ise sizlerin 1.evinizde meydana geliyor. İkili ilişkilerle alttan almaya çalıştığınız durumlarda kapanış var. Tamda isteğiniz gibi kapatacaksınız. Hoşgörüyle bitirip kendinizi şifalandıracaksınız. Artık hakkınızı alabileceksiniz. Fiziksel olarak da stiliniz güzelleşiyor. Sağlığınız için planlar yapılabilir. Sevgiler