Mayıs 2021 – Terazi Burcu

11 Mayıs Boğa Yeniayı ise sizlerin 8. evinde gerçekleşti. Ortaklaşa durumlar, ailenin veya eşin finansal durumu, ödemeler, borçlar ön planda ve yeni adımlar atılıyor. Aileden gelen destekler de söz konusu olacak. Kredi çekmek isteyenler için olumlu olacaktır. Aile ile ilgili güzel gelişmeler de yaşanmaya müsait olabilir. Huzuru ufaktan tatmaya başlayacaksınız.

14 Mayıs Jüpiter’in balık burcuna geçişi ise 6. evinizde meydana geliyor. İşler artacak, işe bereket, çalışma arkadaşlarından yana fırsatlar, sağlıkta şifa… Yeni beslenme tarzı, spora başlama görülebilir. Evcil hayvan edinebilirsiniz gökyüzü size minnoş bir ev arkadaşı hediye edebilir. Evcil hayvanınızın bir sağlık sorunu varsa onun için de şifa gelebilir.

26 Mayıs Ay tutulması ise 3. evinizde meydana geliyor. Yakın çevreniz, eğitimler, dostlarınız, akrabalar, komşular, kardeşlerle ilgili sürüncemede kalan gündemlerde netlikler meydana geliyor hazır olun. İletişimler, düşünceler, sözleşmeler, planlar, kararlarınızda ciddi hareketlilik, dönüşüm, değişim mevcut olacak. Bir plandan vazgeçiş ve bunun üstüne yepyeni kararlar alınabilir. Ticari faaliyetlerde önemli dönüşümler de tetiklenedebilir. (Tutulma etkileri – + 3 aydır ama tutulma sonrası gündemler daha da belirginleşecektir)

30 Mayısta başlayacak olan Merkür retrosu sizlerin 9.evinizde oluşu; yabancılarla işiniz varsa dikkat etmeniz gerek. Sözleşmelere, seyahatlere ekstra dikkat. Uzaklarla mailleşmeler veya iletişimlere dikkat edin pürüzler kolay çıkabilir. Uzak akrabalarla agresyonlara dikkat, varsa eşin ailesiyle anlaşmazlıklara ekstra dikkat etmelisiniz. Bu retro sizleri hedefleriniz için uzun uzun düşündürtecektir ve sorgulatacaktır. Eğitim hayatınız varsa sürüncemede kalan derslerinize yöneleceğiniz bir süreç olabilir. Yeni sözleşmeleriniz için ise mutlaka 26 Haziran sonrasını bekleyin. Sevgiler