Şubat 2021 – Terazi Burcu

11 Şubat Yeniayından tam 1 hafta öncesinde parasal kaynaklar, varsa sevgiliniz, eşiniz ile ilgili karmaşalar yaşanmış olabilir. İlişkiniz yoksa karşınızdaki diğer sık muhattap oldugunuz kişilerle veya flört adaylarınızla biraz karmaşa yaşamış olabilirsiniz, yeniaydan 1 hafta sonrasında da bu karışıklıklar devam ediyor olacak. Yeni ay yalnız sizlere mutluluk, aşk hayatınızla ilgili fırsatlar veriyor. Ayrıca hobiler, yeteneklerle ilgili de yenilik ve dönüşüm var iyiye doğru. Marjinal bir şekilde kendinizi ortaya koyma isteğindesiniz. Yalnız aşk flört konularındaki kıskanclıklara dikkat edin sizi durdurmaya çalışanlara rastlayabilirsiniz.

17 Şubattaki Saturn Uranus karesi sizlerin 5. ve 8. ev konularınızı etkileşime sokacak etkileri başlamıştır ve artarak devamı da gelecek. Maddi konular, güven, paylaşımlarınız hep ön planda. Bütçede zorlanıyorsunuz ama yenilenmek yeni şeyler istiyorsunuz sürekli. Güven konusu hep sıkıntı arada kalmışsınız. Psikolojik olarak yorgunsunuz ve psikolojik alanda Uranus sizi sağlamca kare açısıyla 5. evinize baskı yapıyor. Kesinlikle güven temalı bir psikolojik savaşın içindesin ama kesinlikle arzularınızın ve kendi mutluluğunuzun peşinden gidin.

27 Şubat Başak dolunayı ise 12. evinizde ; takıntılar, korkular, endişelerinizle ilgili bir kapanış devri. Mükemmelliyetçi kararlar alıyorsunuz. Bazı karmaşık durumların ve aklınıza yatmayan olayın iç yüzünü öğrenebilirsiniz. Merak ettiğiniz konular aydınlanıyor. Ay sonuna doğru ciddi güzelleşiyor aşk ve yetenekler alanınız bu arada hayırlı olsun😘👌