Mart 2021 – Yay Burcu

4 Marttaki Marsın İkizler burcuna geçişi 7. evinizde ve 23 Nisana kadar etkiler devam. Uzun zamandır anlaşılmadınız ama artık karşınızdaki kişiler sizi anlamak için ekstra çaba gösteriyor bunu farketmeye çalışın. Karşısı artık cok sorguluyor, iletişim konuları artıyor burayı artık çözmek gerekiyor. Karşı tarafın iknası, çabası, büyük bir tutkuyla üstünüze gelmesi bazen sizi sinir etse de içten içe birilerinin sizi düşünmesi sizi mutlu da ediyor. Kendinizi ifade etmek, kafanızda bazı konuların netleşmesi ve ufkunuzu açan muhabbetler için uygun bir dönem. Cozum ile ilgili uğraşan partnerinize karşı biraz anlayışlı olmanızı tavsiye ederim. O ikiniz için de bir şeyler yapmaya çalışıyor.

13 Mart Yeniayı 4. evinizde. Yaşanılan alanda bir yenilenme ve şifa var. Nereye tam olarak ait olduğunu bulamayan yayların yaşam alanı şifalanıyor. Evde bir dekorasyon değişikliği, taşınma olabilir. Ev alım satım, lokasyon değişikliği için araştırmalar görülebilir. Yaşadığınız kişilerle gundemler artarak sizi de pozitif anlamda etkileyebilir. Evin içinde Neptün etkisinden dolayı göremediğiniz bir bereket var. Ev ile ilgili biraz daha ilgili olmalısınız ve bu alanda kararlar almalısınız gibi duruyor. Hislerinizi dinleyin. Özgür yaylar sürekli dışarda ama gökyüzü evin içine, yaşanılan kişilere dikkatinizi çekiyor ve buralarla ilgilen biraz diyor.

21 Martta Güneşin Koç burcuna geçişi 5. evinizde. Aşk, yetenekler varsa çocuklarla ilgili gundemler hızlanıyor. Aşk hayatınızda biraz daha kendinizi göstermek istiyorsunuz ve özellikle yeteneklerinizi biraz daha ortaya koymak. Sahneye çıkmanız gerekiyor artık farkında mısınız ne yapıyorsunuz siz yaylar:)

28 Marttaki Dolunay 11.evinizde. Hayalleriniz adına, kariyerden gelen getirileri düzenlemek için kararlar alınıyor. Arkadaş ve yeni tanıştığınız kişilerden gelen destekleri ve teklifleri görmeye çalışın. Teklifler güzel. Sevgiler