Şubat 2021 – Yay Burcu

11 Şubat Yeniayından tam 1 hafta öncesinde aşk hayatınız, varsa cocuk, hobilerinizle ile ilgili karışıklıklar yaşanmış olabilir. Ve yeniaydan 1 hafta sonrasında da bu karışıklıklar devam ediyor olacak. Yeni ay yalnız yakın çevre, kardeşler, kuzenler, eğitim, sözleşmeler, seyahatler konuları ile ilgili fırsatlar veriyor. Aşk hayatınızla ilgili kıskanclık gündemlerine dikkat. Oradan gelen kıskanılma veya sizin boş yere kıskandıgınız durumlar olabilir. Yazışmalarınıza bu ara ekstra dikkat edin. Tartışmalar çıkmasın.

17 Şubattaki Saturn Uranus karesi sizlerin 3. ve 6. ev konularınızı etkileşime sokacak etkileri başlamıştır ve artarak devamı da gelecek. İşle alakalı süpriz hızlı gelişmeler olabilir. İşsizseniz bir anda iş sahibi olabilirsiniz, veya beklenilen işler bir anda ortaya çıkabilir. Zihniniz bu aralar yorgun olacak ama teklifler var ortada. Beraber çalıştığınız kişilerden yaratıcı fikirler gelebilir, göz önüne alın. Çevreniz sizi engelliyor gibi de hissedebilirsiniz , yakın çevrenizle alakalı bazı konuları gözden geçiriyorsunuz.

27 Şubat Başak dolunayı ise sizlerin 10. evinizde yani goz önünde olacağınız ortamlarda iş ile ilgili ani kararlar var sanki. Bir anda kararlar alıyorsunuz ve toplum önünde herkesin gördüğü alanda hareketleniyorsunuz , imajınız, belki statünüz ön planda. Ayrıca ay sonu Merkür retrosundan sonra iletişimleriniz iyice düzeliyor bu arada, dip not geçelim👌 Sevgilerimle, sizi gidi yaylar para sorunlarınızda eskisi gibi boğucu değil sanki, kabul edin. 😘