Nisan 2021 – Yay Burcu

12 Nisan Koç Yeniayı ise sizlerin 5. evinizde gerçekleşiyor. Bir yeteneğiniz, aşk hayatınız varsa çocuklarınız, hayata bakış açınızda bir yenilik güzel bir hareketlilik ve kararlılık söz konusu olacak. İlişkisi olanlar için guzel bir seviyeye taşımak adına güzel kararlar alınabilir. Aşkta rekabet duygusu oluşabilir. Libido artabilir. Eğlencenin de evi burası burada böyle yeni hobilerden keyif almak adına enerjilerde çalışacaktır.

14 Nisanda Venüs’ün Boğa ve 20 Nisanda Güneşin Boğa burcuna geçmesiyle(6. eviniz) artık gündemleriniz belirgin şekilde iş ve sağlık konularınız olacak. Boğa huzur demek olduğundan iş hayatınız, gündelik rutinleriniz, alışkanlıklarınızla ilgili daha huzur odaklı olduğunuz gundemler beliriyor. Gündem sağlığınızda huzuru yakalamak adına olacak. Guzel bir beslenme programına boğanın vermiş olduğu istikrar ile başlangıç yapabilirsiniz.

24 Nisanda Marsın Yengeç burcuna geçmesi sizlerin 8.evinizde meydana geliyor. Krizler evinde bir Mars geçişi oraları biraz hareketlendirip uyku sisteminizi ve psikolojik sağlığınızı zorlayabilir. Biraz daha enerjinizin düştüğü ve mistik konularla biraz daha yoğunlaştığınız döneme işaret de edecektir. Büyük kazançları da gösterdiğimden ekstra gereksiz harcama yapmamaya gayret edin. Mücadeleniz daha çok psikolojik sağlığınız ve alacak verecek gündemleriniz olacak gibi gözüküyor.

27 Nisandaki Akrep dolunayı ise sizlerin 12. evinde meydana geliyor. Oldukça sert olan bu dolunay sizlerin direk bilinçaltınızla ilgili keskin ve derinlemesine bir yüzleşme yaptıracak. Bu çok zorlu olacaktır buna eminim ama iyiki akrep dolunayı bu bilinçaltınızda görmezden geldiğiniz, korkularınız, gizli dusmanlıklarınızla ilgili her türlü krizi önünüze çıkaracaktır. Kuruntularınız, şüpheleriniz, takıntılarınız bu dönem artabilir ama cozum ve şifa da geleceği için gün yüzüne çıkacak her şey korkmayın. Kolay gelsin sevgiler 🙏🤍