Mart 2021 – Yengeç Burcu

4 Marttaki Marsın İkizler burcuna geçişi sizlerin 12. ev konularınızı etkileşime sokuyor ve 23 Nisana kadar etki devam edecek. Gizli düşmanlıklarla uğraşmak, dedikodulara maruz kalmak ve kaderden beklenmedik gündemlerle savaşmak görülebilir. Para gündemleri, psikolojik savaşlarınızla uğraşırken bir yandan beklenmedik seyler canınızı sıkabilir. Enerji, motivasyon, ilerlemeniz düşecek ama gökyüzünün hızınızı düşürmesinin de nedeni var. Gözden kaçırdığınız bazı şeyleri farketmelisiniz. Kim kimin arkasından iş çeviriyor, kim sizin için ne düşünüyor anlamalısınız. Kuzey ay düğümü de 12. evinizde kaderden geleni anlayıp gözünüzü dört açmalısınız. Biraz bakış açınızı değiştirmenizi bekliyor gökyüzü. Kaderden size gelen durumlar ne analizlemenizi istiyor.

13 Mart Yeniayı ise 9. evinizde gerçekleşiyor. Sosyal medya, yurtdışı, hukuksal veya üniversite gündemleri ile alakalı yeni başlangıçlar olabilir ama daha çok yengeçlerin içini rahatsız eden bir durum var. Farkındalıklarınız yükseliyor ve kesinlikle sezgilerinizi dinlemeniz gerekiyor. Vicdanen bir şeyleri yapma istegi çok yükseliyor. Yapmak istediğiniz adım attığınız konu sizlere çok iyi gelecek. İçlerinizdeki çelişkiyi cozumleyebileceksiniz.

21 Martta Güneşin Koç burcuna geçişi sizleri artık 10. evde herkesin görebileceği şekilde ön plana çıkartıyor, kendinizi çok daha kararlı, güçlü hissedeceksiniz. Herkes sizin kimliğinizin farkında olacak. Çevrenize kendinizi göstermeniz için güzel bir dönem. Kariyer için hırslısınız, yeni projeler ve fikirler ortaya koymanız için gayet uygun gözüküyor.

28 Marttaki Terazi Dolunayı ise sizlerin 4. evinizde meydana geliyor. Aileniz, yaşadığınız kişiler veya varsa eş ile ilgili kararlar almanız söz konusu. Yaşam alanınız için karar alacaksınız. Evle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz, dekorasyon, taşınma vb. Sevgiler