Şubat 2021 – Yengeç Burcu

11 Şubat Yeniayından tam 1 hafta öncesinde iş hayatınızda, çalışmıyorsanız eğer görüntünüz ve duruşunuzla ilgili çekememezlikler çıkmış olabilir, yeniaydan 1 hafta sonrasında da bu karışıklıklar devam ediyor olacak. 8. evinizde meydana gelen kova yeniayında bir Merkür retrosu olsa da bu 8. ev konularınıza bir yenilik ve güzellik geliyor. Alacak verecekleri düzenlemek, psikolojik sağlık konusunda güzel gelişmeler gelebilir. Spiritüel konulara merak da artacaktır. Sıradışı bilgilere erişebilirsiniz. Parasal kaynaklarınızda da yenilik ve değişim enerjisi söz konusu olacak.

17 Şubattaki Saturn Uranus karesi sizlerin 11. ve 8. ev konularınızı etkileşime sokacak etkileri başlamıştır ve artarak devamı da gelecek. Sıradışı çevreler, marjinal kişilerle tanışmayı deneyimleneceksiniz. Aslında marjinal, sıradışı hayalleriniz de var ama partnerinizin veya ailenizin geliri yönünden de sıkıntı yaşıyor gibisiniz. Birilerinden destek görmek istiyor ama oldukça da zorlanıyor ve bunalıyorsunuz. Parasal olarak hayallerinize giderken ciddi zorluk yaşıyorsunuz. Psikolojinize dikkat edin, geçecek.

27 Şubat Başak dolunayı 3. evinizde ; yakın çevre, kardeşler, eğitimler, iletişimle ilgili konularınızı direk hızlandıracak. Ve yardımlaşma, organize bir şekilde olayları ele alma, yakın çevre destekleri gündeminizde olacak. Olayları çözümlerken çok sağlam analizler yapacaksınız. Sevgiler🌟