Ocak 2021 – Başak Burcu

Dolunay 12. evinizde meydana geliyor; yani kaderden gelen bazı etkilere açık bir yerleşim, gizli düşmanlıklara dikkat edin. Ve iftiralara dedikodulara kıskançlıklara dikkaat. Her şey önünüze gelir bütün gerçekler bu dolunayla ve sinirlerinize hakim olun, burası sonunda çözülüyor ha gayret. Kapatıyorsunuz bu dönemi.

Venüs Pluto kavusumu ise 5. evinizde meydana geliyor… Hobileriniz, yetenekleriniz, aşk hayatınız, varsa cocuğunuzla ilgili çok daha görünür tutkulu güçlü bir gündem geliyor. Seksi bir görünüş , karizmatik bir algı yaratacaksınız ayrıca çevrenize karşı ve oldukça çevreniz tarafından fiziksel olarak beğeniliyor ışık yayıyorsunuz bu açının etkisiyle. Ani bir değişme isteği imaj olarak görülebilir. Estetik mi yaptırıyorsunuz ne bilmiyorum ama dış görünüş ,tarz -tavıra da bir ceki düzen var sanki sizlerde:) Tutku dolu aşk hayatına bir başlangıç veya tutku dolu bir hobiye bağlanma da olabilir. Siz gündemlerinizi seçin alın içinden:) Çocuğunuz varsa bu dönem biraz daha odağınız güçlüce ona çekilecektir.

Güneş Jüpiter kavusumu ise 6. evinizde meydana geliyor; iş hayatında ,sağlıkta yeni bir hayata başlar gibisiniz. Günlük rutininiz sağlam bir şekilde değişiyor ama size çok çok iyi geliyor. İş arayan biriyseniz iş buluyorsunuz sonundaaaa. İş hayatınız ve sağlık gündeminiz neyse bu sonunda iyiye gidiyor. Özellikle aklınızda bayadır sağlık konusunda kendinizle ilgilenmek varsa şimdi bu konu kalıcı olarak şifalanıyor. Biraz dinlenip şahlanarak kalkacaksınız bu dinlenme kafa dinleme size inanılmaz iyi gelecek. Rutinler değişiyor. Sağlam değişime gidenlerden biri de siz değişken başaklardınız. Sevgiyle kalın🌸